Başlıksız Belge


19 Mayıs...
19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramımız Kutlu Olsun !   19 Mayıs 1919 Mustafa
13-17 Mayıs...
13-17 Mayıs Hemşirelik Haftası etkinlikleri kapsamında “Hasta Hemşire Buluşması” düzenle
13-17 Mayıs...
13-17 Mayıs Hemşirelik Haftası kapsamında “Nefes Terapisi” etkinliği Hacettepe Üniversitesi
Hastanemiz...
Hastanemiz personelleri ve yakınlarının katılımlarıyla, dualar eşliğinde “Geleneksel İftar
13-17 Mayıs...
13-17 Mayıs Hemşirelik Haftası etkinlikleri kapsamında “II. Onkoloji Hemşireliği Sempozyumu”
13 Mayıs 2019...
13 Mayıs 2019 Saat:13.00’ te hastanemiz Dr. Korkut AKOĞUZ Konferans Salonu’nda “II. Onkoloji
30 Nisan 2019...
30 Nisan 2019 tarihinde, hastanemiz Dr. Korkut AKOĞUZ Konferans Salonu’nda “Kanser Merkezleri ve
30 Nisan 2019...
30 Nisan 2019 Saat: 09.00’da, hastanemiz Dr. Korkut AKOĞUZ Konferans Salonu’nda “Kanser Merkezleri
Hastanemiz...
Hastanemiz 24.04.2019 tarihinde yapılan S.B.Ü. Ankara Futbol Turnuvası' nda, Etlik Zübeyde Hanım
"23 Nisan Ulusal...
"23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı" Kutlu Olsun.  

Kosova Cumhuriyeti Ankara Büyükelçisi Avni Spahiu beraberinde büyükelçilik diplomatları Gülşen Bölükbaşı ve Melih Mahmuti ile Dr. Abdurrahman Yurtaslan Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi gören Kosovalı hastaları ziyaret etti.

Türkiye ve Kosova arasında mevcut Sağlık Bakanlığı tarafından karşılanan Kosovalı hastalar Xhemil Selmani, Violeta Vehapi ve Halil Halili kendilerine Türkiye’de tedavi olma imkânını sağlayan Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığına ve Dr. Abdurrahman Yurtaslan Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastanesi doktorlarına sonsuz teşekkürlerini ilettiler.

Xhemil SELMANİ: Büyükelçilik temsilcilerinin ziyareti ile duydukları mutluluğu ifade eden hastalardan Xhemil Selmani Türkiye’de tedavi olabilmenin hayata bağlanması için büyük bir şans olduğunu belirterek, yardımları ile dünyanın en başarılı hastanelerinden birinde tedavi oluyorum. Dr. Abdurrahman Yurtaslan Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastanesinin başta yönetimine, Doç.Dr. Mehmet Sinan Dal’a ve hastanenin bütün mükemmel doktorlarına, hemşirelerine bizim sağlımıza kavuşmamız için emek veren tüm hastane personeline en derin teşekkürlerimi iletiyorum. Ayrıca, Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığına ve tüm Müslümanların lideri olan Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yönetimindeki Türk devletine sonsuz minnet ve şükran duyduklarını iletiyorum cümlesi ile duygularını ifade etti.

Violeta VEHAPİ: Beş çocuk annesi ve geçtiğimiz aylarda eşini kaybeden Kosovalı hasta Violeta Vehapi de yoğun minnet duygularını ‘’Bana tedavi imkânı sağlayan T.C. Sağlık Bakanlığına buraya gelmem için çaba gösteren ve geldiğimden beri bana yardımda bulunanlara ve hastanedeki tüm doktor ve çalışanlara sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Onların desteği ve yardımı ile yavaş yavaş sağlığıma kavuşuyorum bundan büyük mutluluk olmaz. Ben Allah’ın izni ve onların yardımı ile yeniden hayata döneceğim ve aileme kavuşacağım” sözleri ile ifade etti.

Halil HALİLİ: Hastanede başlayan tedavinin çok iyi gittiğini belirterek “Burada herşey en yüksek seviyede bana burada tedavi imkânı veren T.C. Sağlık Bakanlığına ve Kosovalı hastalara gösterdikleri ilgiden dolayı Kosova Cumhuriyeti Ankara Büyükelçiliğine teşekkürlerimi iletiyorum.

Kosova ve Türkiye arasında 2009 yılında imzalanan sağlık işbirliği anlaşması kapsamında günümüze kadar yüzlerce Kosovalı hasta Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı’nın destekler ile Türkiye’deki hastanelerde tedavi olma imkânı buldu. 

Başlıksız Belge
MHRS Randevu
MHRS Randevu
MHRS Randevu
onkoloji laboratuvar sonuç
MHRS Randevu
Başlıksız Belge
Yemek Listesi
Yemek Listesi
Doktor Çalışma Listesi
Onkoloji Sosyal
EORTC
Ankara İli 3. Bölge Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği
Sağlıkta Kalite
Tubitak Ulakbim Ekual
Satın Alma Birimi
E-Nabız Kişisel Sağlık Sistemi